Застосування полікарбонату

   Полікарбонатом називають полімерний пластик, який зовні нагадує силікатне скло, але при цьому він відрізняється міцністю та легкістю. Полікарбонат може мати різну товщину, розмір, структуру та колір. Саме тому сфера застосування полікарбонату є доволі розповсюдженою — від будівництва до виготовлення пластикових тар.
Широке різноманіття листів для будівництва з полікарбонату доступне в нашому інтернет-магазині “Сотекс Трейд”.

Технологія виробництва полікарбонату

Перш ніж розпочати виготовлення пластикового листа, полікарбонат доставляють на виробництво у вигляді гранул. Далі порошок потрапляє до центрифуги для очищення матеріалу від пилу. Потім пластик потрапляє у спеціальний бункер, де починає плавитись і туди додаються спеціальні добавки для поліпшення властивостей. Однорідну масу заливають в екструдер, де остаточно формуються полікарбонатні пластини та проходять через прес.
Після охолодження пластини нарізаються, проходять перевірку, а потім відправляються на склад. Щоб замовити у нас товар потрібно ввести поштову адресу, номер телефону та повідомлення. Потім вам зателефонують для з’ясування деталей оплати та доставки.

Види полікарбонату та його переваги

Полікарбонат за структурою поділяється на два види:

  • монолітний;
  • стільниковий.

Перший має вигляд звичайного скла, однак монолітний полікарбонат у 200 разів міцніший за скло та має властивості згинатися, що дає можливість зробити заокруглені аркоподібні покриття для громадських та комерційних будівель.
   Стільниковий, своєю чергою, зроблений з двох тонких листів, які мають між собою перегородки, утворюючи “соти”. Завдяки цьому, у стільникового полікарбонату є такі властивості, як особлива жорсткість та міцність.

Застосування полікарбонату

   Основні сфери застосування цього матеріалу — приватне та комерційне будівництво. Зазвичай, полікарбонат використовують в різних галузях будівництва, а також для покриття різних видів поверхонь. Ось неповний перелік, де застосовують листи полікарбонату.

Для зовнішніх робіт

   Нині широко розповсюдженим є застосування полікарбонату в будівництві різних видів приміщень та будівель, серед яких:

  • міське будівництво — використовуються у створенні перекриття для стадіонів та інших спортивних споруд, а також заправляльних станцій, павільйонів, перонів на залізничних вокзалах, автобусних зупинок та інших громадських установ;
  • приватне будівництво — листи полікарбонату використовуються для створення теплиць, скління балконів і терас, а також перекриття для басейнів та приватних автостоянок;
  • будівництво комерційних будівель — скління та перекриття торгових комплексів, офісних будівель, а також вітрин та антивандального захисту торгових точок. 

Для внутрішніх робіт

   Прозорий монолітний та стільниковий полікарбонат широко використовується для виготовлення підвісних стель, внутрішніх перегородок, дверей душової кабіни, а також для інших дизайнерських рішень в інтер’єру офісу та житлових кімнат.

Для реклами

   Тут застосування полікарбонату потрібне для покриття поверхонь рекламних табло та вивісок з великими літерами. Також цей прозорий пластик використовується у захисті рекламних вивісок від вандалів.

Область застосування полікарбонату в різних галузях

   Окрім будівництва, застосування полікарбонату є поширеним у виробництві пластикових пляшок та компакт-дисків форматів DVD, Blu-Ray та CD. 

Які переваги покупки полікарбонату у компанії  Сотекс Трейд ?

   Компанія “Сотекс Трейд” у Львові співпрацює з такими компаніями, як Boryszew (Польща), Дьоке (Германія), Soton (Україна), PROFILbond, а також SARAY. Всі вищевказані виробники постачають алюміній, полікарбонат високої якості гуртом та в роздріб. 

   Вже понад 12 років “Сотекс Трейд” пропонує широкий асортимент полікарбонату (полікарбонатних листів), який стане надійним захистом для вашої будівлі у будь-яку пору року. В нашому каталозі можна побачити широкий вибір профілів та декоративних елементів, завдяки чому полікарбонатні листи можна застосовувати для скління та оздоблення приватних та комерційних будівель.
Таким чином, полікарбонат є зручним та універсальним матеріалом, який створить не лише надійний захист для вашої будівлі, а й стане гарним оздобленням для вашого будинку.

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *