Вініловий сайдинг – чого більше переваг чи недоліків

Вініловий сайдинг з’явився на ринку США та Канади більше 50 років тому. Цей облицювальний матеріал швидко завоював довіру клієнтів завдяки своїй практичності. Його декоративні здатності не залишать байдужим нікого, а стійкість до пошкоджень робить його найпопулярнішим на ринку.

Особливості панелей

Вініловий сайдинг властивості якого забезпечують якого якість та витривалість, має кілька особливостей. Такі панелі з пвх стійкі до впливу несприятливих чинників зовнішнього середовища, вигорання на сонці, а середній термін експлуатації налічує півстоліття. Під час їх продукції використовуються найновіші технології, а виробництво відбувається згідно високих стандартів. Таке поєднання гарантує довгий термін служби.

Для виробництва панелей з полівінілхлориду використовують міцні складові, які проходять повний цикл перевірок. Окрім полівінілхлорид до складу виробів входять і інші хімічні елементи. Серед них такі добавки як карбонат кальцію, бутадієн та діоксид титану. Кожен з цих елементів має певний комплекс властивостей та виконує окрему функцію. Всі вони абсолютно безпечні для навколишнього середовища. При виробництві сайдингу використовується технологія екструзії, що виключає потрапляння бракованих виробів у продаж. Застосування штучної сировини дозволяє скоротити кількість зрізаних дерев, які раніше часто використовували у якості облицювального матеріалу.

Вініловий сайдинг технологія виготовлення якого еволюціонувала і вдосконалювалася протягом багатьох років, став одним із найбільш популярних матеріалів для зовнішньої обробки будинків. А завдяки оригінальній формі кріплення, не виникає жодних проблем під час монтажу. 

Переваги

Переваги вінілового сайдинга це те, чим він відрізняється від інших матеріалів для облицювання. Є кілька основних рис, які відрізняють сайдинг вініловий від інших видів обшивки на будинок:

  • естетичний зовнішній вигляд ― вініловий сайдинг властивості якого забезпечують збереження верхнього акрилового покриття, дозволяють панелям мати високу стійкість кольору та практично не піддаватися дії ультрафіолетового випромінювання. Форми сайдинга ідеально пристосовані для покриття фасадів будь-яких будівель;
  • морозостійкість ― в процесі експлуатації панелі не втрачають свої первинні характеристики, навіть якщо на них впливають негативні природні чинники. ПВХ має спеціальний захист, і тому стійкий до низьких температур, підвищеної вологості, вітру та інших кліматичних факторів;
  • простота у монтажі ― легкість в установці притаманна далеко не всім типам сайдинга. Наприклад, фіброцементний чи металевий сайдинг вимагає професійної установки. В той час, панелі із полівінілхлориду можуть бути встановлені на стіни навіть аматорами;
  • термін служби ― вініловий сайдинг особливості якого забезпечують його довговічність, протягом десятків років не потребує ремонту чи оновлення, він зберігає свої технічні характеристики та не боїться перепадів температури, що актуально для наших кліматичних умов. За характеристиками міцності вінілова панель може позмагатися із будь-яким матеріалом;
  • екологічно чисті вироби ― виробники сайдинга можуть використовувати лише ті види сировини, які являються безпечними для фасаду житлового будинку чи адміністративної будівлі, а також не виділяють в навколишню сферу токсичних речовин;
  • асортимент ― існує величезний вибір сайдингу, їх колір можна підібрати абсолютно до будь-якого стилю екстер’єру;
  • вартість ― ціни на сайдинг залежать в основному від популярності компанії виробника та технологій виробництва. В середньому ціна на сайдинг залишається доступною широкому загалу. Використовуючи цей матеріал, Ви зможете значно скоротити свої витрати.

Матеріал не вимагає постійного догляду чи обробки з використанням певних хімічних субстанцій, на відміну від дерева чи металу. Стійкість до таких факторів як корозія чи шкідники забезпечують збереження сайдинга у початковому вигляді на десятки років.

Недоліки

Використання вінілового сайдинга, як і будь-якого іншого матеріалу, має свої мінуси. Фасад, обробка якого здійснена за допомогою таких панелей, надійно захищений від впливів природних факторів, однак панель не може протистояти механічним ушкодженням. Тому не варто перевіряти його на міцність ударами чи подібними способами. Його також можна пошкодити під час необережних облицювальних робіт, через це монтаж слід проводити із використанням професійних інструментів та згідно з відповідною технологією. 

Вініловий сайдинг недоліки якого майже непомітні на тлі переваг, володіє безліччю позитивних якостей.

Висновки

Отже, сайдингом називають матеріал, призначення якого заключається у захисті споруди від зовнішніх впливів. Сайдинг можна застосувати для обшивання будь-якої споруди. Його використовують виключно для будівельних цілей. Сайдингові панелі мають безліч переваг і можуть захистити каркас будівлі краще, ніж деякі природні матеріали, наприклад, дерев’яна дошка. Придбавши їх, Ви зможете забути про догляд за зовнішніми стінами споруди надовго і просто насолоджуватися їх бездоганним зовнішнім виглядом. Стійкість до сторонніх впливів забезпечує міцність сайдинга .

Широкий вибір кольорів допоможе підібрати той тон виробів, який найкраще буде пасувати до дизайнерського оформлення Вашого подвір’я. Сайдингові панелі стануть Вашою найкращою інвестицією.

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.