Теплиці і полікарбонат Ужгород купити

Полікарбонат – це універсальний матеріал, термопластик синтетичного походження, який використовується в різних сферах сучасної промисловості: у комерційному та муніципальному будівництві, сільському господарстві, медицині, машинобудівництві та не тільки. Великою популярністю користуються полікарбонатні листи, з яких зводяться різноманітні конструкції. Якщо вам потрібно купити полікарбонат Ужгород, пропонуємо скористатись асортиментом інтернет-магазину «Сотекс Трейд».

В каталозі представлений монолітний полікарбонат та сотовий полікарбонат від перевірених виробників. Якщо ви плануєте будівництво вуличної огорожі чи павільйону, міцних перегородок – підійде монолітний матеріал. Для теплиць, парників, навісів, інших конструкцій, де потрібна підвищена гнучкість, краще обирати сотовий або стільниковий полікарбонат. Будь-який вид матеріалу ви вже сьогодні можете замовити через «Сотекс Трейд».

Теплиці і полікарбонат в Ужгороді, вигідна ціна і якість

готова теплиця ЗакарпаттяВикористовуючи полікарбонат Ужгород, можна будувати навісні конструкції, зупинкові комплекси, вхідні групи, зовнішні та внутрішні огорожі, перегородки, виставкові павільйони. Також з цього надійного і довговічного матеріалу зводять теплиці, зимові сади, оранжереї для вирощування овочів, фруктів, сезонної розсади, екзотичних рослин. Серед важливих особливостей листового термопластику відзначають:

 • підвищену стійкість до агресій клімату (матеріалу не завдають шкоди опади, вітер, ультрафіолет, перепади температур);
 • відносну легкість, відсутність великого навантаження на каркасну конструкцію;
 • достатню гнучкість, що дозволяє створювати арочні конструкції, інші складні архітектурні форми;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • високі теплоізоляційні властивості (більше стосуються стільникових видів полікарбонату).

вигляд з серединиВартість матеріалу з оглядом на всі переважні характеристики є досить доступною. Якщо ви плануєте займатись власним аграрним бізнесом, хочете вирощувати на своїй ділянці фрукти, овочі, декоративні рослини, для цього теплиці Ужгород купити рекомендуємо саме з полікарбонату. В «Сотекс Трейд» є готові рішення – модульні теплиці з листів стільникового полікарбонату, комплектація яких може включати:

 • розбірний металевий каркас;
 • потрібну кількість полікарбонатних листів;
 • елементи кріплення та ущільнення.

Чому для теплиць обирають саме полікарбонат?

Запропонований стільниковий полікарбонат для теплиць Ужгород є універсальним матеріалом. Листи термопластику обирають прозорі або кольорові (бронза, синій, зелений та ін..). Конструкція монтується на металевий каркас з профільної труби, вкритої антикорозійною порошковою фарбою. Практичні та довговічні теплиці з полікарбонату Ужгород мають наступні переваги:

 • універсальність. Ви можете використовувати теплиці для приватного користування на дачі, у дворі свого дому або замовити теплиці Закарпаття для вирощування аграрної продукції з комерційною метою, в промислових масштабах;
 • висока світлопропускна здатність, що позитивно впливає на врожайність, ріст рослин;
 • можливість створення різних архітектурних форм, в різних розмірах. Теплиці можуть бути арочні, одно чи двоскатні;
 • надійність. Якісний полікарбонат Ужгород витримує серйозні навантаження, а також кліматичні негаразди, роками зберігає цілісність;
 • регулювання внутрішнього мікроклімату. Конструкція має двері, вікна для вентиляції, підтримки оптимального мікроклімату для вирощування рослин;
 • простий монтаж. Зібрати модульний парник ви можете самостійно;
 • можливість змінення розмірів. Якщо буде потрібно, теплицю можна збільшити навіть якщо вона вже експлуатується. Стандартна довжина додаткової секції складає 2 м;
 • мобільність. Парник з сотового полікарбонату можна збирати/розбирати кілька разів, переставляти, транспортувати.

Купити полікарбонат на Закарпатті з доставкою

Байдужий до зміни температур, снігу та дощу, сонячних променів полікарбонат Ужгород є удосконаленим аналогом будівельних матеріалів, скла та звичайного пластику. Внутрішня стільникова структура листів має ребра жорсткості, тому не тільки добре зберігає тепло, але й відрізняється стійкістю до механічних навантажень, ударів. Великий асортимент полікарбонату, представлений в «Сотекс Трейд», дозволяє кожному клієнту обрати оптимальний варіант матеріалу – монолітний полікарбонат або стільниковий.

Ви можете замовити монолітний та сотовий полікарбонат з нашого online каталогу. Звертайте увагу на параметри листів – ширину, довжину, товщину, колір. Якщо самостійно визначитись з видом матеріалу вам складно, зверніться до менеджерів компанії та отримайте консультацію і кваліфіковану допомогу. На полікарбонат ціна Ужгород залежить від характеристик листів, виробника. Доставка полікарбонату виконується на Закарпатті, по містам України, які ви вказуєте в замовленні.