Прозорий шифер

Прозорий шифер не має нічого спільного з виробами, виготовленими з гіпсу та цементу. Шифер у традиційному розумінні та прозорий його варіант об’єднує лише схожість форми листів. Сьогодні подібний термін використовують для позначення всіх гофрованих безколірних виробів, які можна використовувати для формування покрівлі. До них відносяться:

  • модулі, виконані з оргскла;
  • настили з монолітного полікарбонату;
  • шифер ПВХ.

Подібні матеріали можна використовувати для виготовлення навісів, покриття альтанок, зимових садів, господарських будівель і навіть частин житлових будинків. Особливо популярний сьогодні шифер, крізь який можна розглядати небо, в будівництві прозорих куполів. 

Існує спеціальне обладнання, що дозволяє за допомогою теплового впливу надавати гофрованим листам опуклої форми. До таких виробів належить відома всім бронзова хвиля. Також популярні моделі хвиля плюс трапеція salux w (наприклад товщиною 5 мм чи 8 мм).

Споруди, в перекритті яких використано прозорий шифер, можуть похвалитися особливою витонченістю. Варто зазначити, що такі прозорі покрівлі не створюють навантаження на перекриття. І це далеко не всі позитивні сторони нового матеріалу. Саме тому шифер пвх набув чималої популярності.

Плюси прозорої покрівлі

Всі матеріали, які використовують для виробництва прозорих дахів, мають невелику вагу, тому листи ідеально підходять для покрівлі малих архітектурних форм, невеликих будівель, альтанок і так далі. Неймовірно гарними виходять мансарди, закриті настилом з монолітного полікарбонату.

Варто зазначити, що прозорий дах це дуже практично. Така покрівля незамінна там, де є ризик розповсюдження плісняви та цвілі. Вони люблять сирість, вологу і темряву, і тому охоче селяться в дровітнях, в майстернях та інше. Встановлення прозорої покрівлі salux w дозволяє світлу проникати всередину приміщення і зупиняти поширення грибка. 

Прозорі листи не поглинають ультрафіолет, а пропускають його крізь себе, тому вони менш схильні до його впливу. Завдяки цьому матеріал не вигорає, не втрачає свій колір, довше зберігає свою форму і технічні якості. Це пояснює, чому для покрівлі альтанки, яка все літо знаходиться під прямим впливом сонячних променів краще обирати прозорий шифер (5 мм або 8 мм) чи модель бронзова хвиля, ніж традиційний профнастил. 

Численні тестування підтвердили витривалість моделей, виготовлених з полікарбонату. Вони міцніші від звичайного скло в 250 раз, а також ударостійкі, легко витримують снігове навантаження. Випадково кинутий сусідськими хлопчиками футбольний м’яч ніяк не зашкодить цілісність даху.

Ще однією перевагою прозорої покрівлі є можливість транспортувати матеріали у рулонах, завдяки їх гнучкості та пластичності.

Прозорий шифер львів легко витримує високі перепади температур. Він витримує нагрівання до +60 градусів та охолодження до -50. Тому такий дах підійде як для теплих південних областей, так і для холодних північних.

Звичайний шифер, виготовлений з азбестоцементних листів, при експлуатації виділяє в повітря канцерогенні речовини. Вони, потрапляючи в організм людини, здатні викликати складні захворювання. На відміну від традиційного профнастилу, ПВХ листи, полікарбонат та оргскло екологічно чисті та безпечні для використання.

Завдяки своїй гнучкості та пластичності, з перелічених прозорих матеріалів можна споруджувати покрівлі складної геометричної форми, робити окремі дрібні декоративні елементи, що дуже актуально, наприклад, у Львові.

Ще однією перевагою матеріалів, являється їх невисока вартість. При цьому прозорий шифер ціна у львові якого Вас приємно здивує, прослужить Вам багато років (особливо це твердження стосується покрівель із полікарбонату). Варто звернути увагу, що встановлення прозорих покрівель вимагає особливих інструментів, знань та навичок. Якщо Ви не вмієте монтувати такі пвх листи, краще доручити цю справу професіоналам.

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.