Паркан з полікарбонату – правильний вибір матеріалу

паркан з полікарбонату

Якщо раніше для виготовлення паркану використовували здебільшого дерево та метал, то зараз на ринку доступна хороша альтернатива для цих матеріалів ― полікарбонат. Огорожі з полікарбонату характеризуються міцністю, надійністю, довговічністю та невисокою ціною.

Для виробництва паркану з полікарбонату використовують два типи цього полімерного пластику: сотовий та монолітний. Кожному з них притаманні певні властивості, переваги і недоліки. Щоб зрозуміти, який вид полікарбонатних листів буде найкращим у вашому випадку, необхідно ознайомитися з характеристиками матеріалів.

Паркан з полікарбонату: поради щодо вибору

Завдяки широкій пропозиції, на ринку можна знайти багато варіантів таких конструкцій. Для правильного вибору необхідно ознайомитися з основними типами огорож з полікарбонату:

 1. Секційний паркан з полікарбонату складається з каркаса, виготовленого з металу та пластикових листів. Секції мають однаковий розмір, який можна підібрати відповідно до побажань замовника.
 2. Огорожа з полікарбонату на кам’яній основі містить два рівнозначні елементи ― мурований фундамент та стовпці, між яким закріплюють полікарбонатні листи. Такий паркан являться не тільки надійним, але і дуже гарним. Чудово підійде для дачі та заміських будинків.
 3. Ковані варіанти вважаються найбільш привабливими. Вони складаються з декоративних кованих елементів на які з внутрішнього боку кріпляться листи полікарбонату. Останні приховують від сторонніх подвір’я.

Під час вибору паркану з полікарбонату слід звертати увагу на декілька деталей. Перш за все, це якість матеріалу. Він повинен бути покритий захисною плівкою з обидвох сторін, яка захищатиме його від негативного впливу ультрафіолетових променів. Також візуально на полікарбонаті не мають простежуватися дефекти, як, наприклад, тріщини, сколи чи вигини.

Вибираючи матеріал для забору з полікарбонату, слід також особливу увагу звертати на розміри листів. Пам’ятайте, що довжина панелей повинна відповідати висоті майбутньої огорожі. У такому випадку вдасться уникнути перевитрат матеріалу.

Що стосується товщини, то мінімальний параметр складає 4 міліметри. Це найдешевший варіант і його радять використовувати для конструкцій на кам’яній основі. Для секційного типу краще використовувати полікарбонат товщиною від 8 міліметрів.

Плюси та недоліки огорожі з полікарбонату

Паркан з полікарбонату швидко завоював довіру користувачів та став надзвичайно популярним. У таких конструкцій є багато переваг, але є і свої мінуси. Давайте детальніше розглянемо їх. Отже, до плюсів забору з полікарбонату відносять:

 1. Стійкість до дії несприятливих погодних умов ― пластик не руйнується та не деформується під впливом вологи. Важливо підкреслити, що жоден інший матеріал, який використовують для виготовлення огорож не володіє такими властивостями. Зокрема йдеться про дерево та метал. Також полікарбонат не чутливий до різких перепадів температур, він не плавиться під впливом сонця і не тріскає від морозу.
 2. Пластичність ― завдяки цій властивості пластику, паркан з полікарбонату може витримувати значні навантаження, механічні та вітрові. Хоча така огорожа візуально може здаватися неміцною та крихкою, на практиці ситуація виглядає інакше. З полікарбонату виготовляють навіть куполи будівель, тому в його витривалості можна не сумніватися.
 3. Широкий вибір ― огорожа з полікарбонату може бути глухою, прозорою та напівпрозорою. Залежно від сфери використання та побажань власника можна обрати оптимальний варіант. Так, наприклад, для комерційних закладів використовують напівпрозорий чи прозорий пластик, для дачі та приватного будинку ― глухий. Також існує велика кількість кольорів, які можна підібрати таким чином, щоб паркан гармонійно поєднувався з оформленням подвір’я. 
 4. Звукоізоляція ― за допомогою паркану з полікарбонату можна зменшити кількість шумів, які потрапляють у двір зовні.
 5. Легкість в експлуатації ― огорожа з полікарбонату не потребує щорічного фарбування чи покриття антикорозійними речовинами. Достатньо раз у кілька тижнів очистити його від пороху чистою вологою ганчіркою, якщо виникає така потреба.
 6. Вартість ― паркан з полікарбонатом це найдешевший спосіб огородити власну територію.
 7. Екологічність та безпечність ― паркани з пластику не підтримують горіння, не виділяють токсичних речовин у повітря, а також піддаються переробленню, і саме тому не завдають шкоди навколишньому середовищу.

паркан з полікарбонату

До недоліків можна віднести те, що при спробі пограбування такі паркани легко зруйнувати. У цьому випадку матеріал значно поступається металу. Не зважаючи на це, паркан з полікарбонатом являється одним з найкращих способів огородження ділянки.

Який полікарбонат використовують для виготовлення огорож

Для виконання парканів використовують два типи полікарбонату: стільниковий та монолітний. Вони відрізняються за кількома показниками, тому потрібно детальніше розглянути кожен з них, щоб зробити правильний вибір.

Стільниковий полікарбонат

Першою і головною відмінністю між монолітним та стільниковим полікарбонатом є їх структура. Стільниковий полікарбонат виготовляється методом екструзійного лиття. Всередині матеріалу присутні пустоти, які розділені перегородками. Завдяки цьому, даний тип пластику й отримав свою назву.

Цей матеріал дуже легкий та пластичний, що обумовлюється наявністю стільників. Також він характеризується чудовими звукоізоляційними властивостями й прекрасно захищає від шумів поблизу великих магістралей, аеропортів, стадіонів тощо. Завдяки гнучкості, зі стільникового полікарбонату можна виготовляти конструкції нестандартних форм. Ребра жорсткості, які являються внутрішньою складовою пластику, роблять його витривалим та міцним.

паркан з полікарбонату

Товщина стільникового полікарбонату коливається в діапазоні від 4 до 32 міліметрів. Найтонший матеріал підійде для парканів з кам’яною основою.

Монолітний полікарбонат

Монолітний полікарбонат виготовляється методом лиття, у результаті чого всередині матеріалу не утворюються пустоти. Він широко використовується в будівництві. За своєю структурою цей пластик найбільше нагадує скло, однак останнє значно поступається полімерному пластику якісними характеристиками.

Полікарбонат монолітного типу для паркану вирізняється винятковою міцністю та стійкістю, тому його радять використовувати там, де існує можливість високого рівня навантажень на конструкцію. Він може бути застосований для спорудження огорож будь-якого типу. Товщина такого полікарбонату коливається в діапазоні від 2 до 12 міліметрів.

Як встановити паркан з полікарбонату

Для того, щоб встановити паркан з полікарбонату потрібно дотримуватися кількох простих правил. Слід виконувати роботи при монтажі полікарбонату за такою послідовністю:

 • Перш за все необхідно виконати вимірювання та поставити позначки. Розмітка для майбутніх секцій повинна виконуватися з мінімальними похибками (до 0.1 міліметра). Після цього, можна переходити до нарізання листів.
 • Наступний етап ― підготовка ямок для опорних стовпів. Їх необхідно встановити у заглиблення та забетонувати. Як тільки бетон застигне, слід прикріпити до стовпців поперечні елементи конструкції.
 • Наостанок залишається лише прикріпити пластик до каркаса за допомогою відповідної фурнітури для установки.

Чому клієнти купують огорожі з полікарбонату в Сотекс Трейд?

Компанія Сотекс Трейд являється лідером з продажу огорож з полікарбонату. Величезна кількість клієнтів по всій Західній Україні оцінила високий рівень сервісу та якість продукції, яку пропонує наш магазин. Наші замовники залишили безліч позитивних відгуків, а 37% замовлень базуються на рекомендаціях.

Перш за все, компанія Сотекс Трейд реалізує лише сертифіковану продукцію, якість якої підтверджена спеціальними документами. Полікарбонат в асортименті фірми відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які встигли зарекомендувати себе на ринку. Ми являємося офіційними партнерами кращих світових продуцентів, тому гарантуємо якість всіх товарів. Саме тому кожен наш паркан з полікарбонату характеризується довговічністю, витривалістю, стійкістю, міцністю, а також естетичним та бездоганним зовнішнім виглядом. Широкий асортимент товарів дозволить кожному вибрати полікарбонат для будь-яких потреб, який відповідатиме його смакам та вподобанням. Разом з цим, ми пропонуємо доступні ціни та індивідуальний підхід.

Найвищий рівень сервісу ― це ще одна наша риса, яка допомогла нам завоювати прихильність клієнтів. Наші досвідчені спеціалісти проконсультують щодо будь-якого товару, допоможуть з вибором та розрахують вартість. Персонал готовий прийти на допомогу у будь-якій ситуації, тому, якщо у вас виникли питання, просто зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті.

Для того, щоб клієнти відчули всі переваги роботи з нами, ми доставляємо товари у будь-яких об’ємах власним транспортом по регіонах України. Вам не доведеться замовляти вантажний автомобіль та розв’язувати проблеми з довозом. Спеціалісти компанії Сотекс Трейд зроблять все за вас.

Однією з наших головних переваг є дотримання термінів та всіх зобов’язань. Всі роботи гарантовано будуть проведені вчасно та якісно, а вам залишиться лише насолоджуватися результатом. Тому, якщо вам потрібна полікарбонатна огорожа, не вагайтеся, звертайтеся до нас і отримайте найкращий паркан за оптимальною вартістю. 

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *