Навіси для машин з полікарбонату – правильний вибір матеріалу

Універсальні та надійні навіси для авто з полікарбонату — це чудове рішення для приватного будинку, території автопарковки біля офісу, бізнес-центру, спортивного клубу, салону краси. Автонавіс захищає транспортні засоби від ультрафіолету, різноманітних проявів негоди. Сучасні конструкції відрізняються міцністю та естетичним дизайном, тож можуть вигідно доповнювати загальний стиль ландшафту.

Як вибрати навіси для машин з полікарбонату?

Щоб зробити оптимальний вибір, спочатку потрібно визначитись з розмірами та формою конструкції, врахувати скільки автомобілів зможуть поміститись під навісом. Також експерти рекомендують розрахувати навантаження на каркасну частину, правильно вибрати не тільки полікарбонат для навісу, але й тип, діаметр металевих труб, спосіб встановлення і закріплення конструкції.

Перед тим, як вибрати матеріал, пропонується врахувати кліматичні умови регіону, стиль фасаду будинку чи іншої будови, поруч з якою буде розташований автонавіс. Полікарбонат можна купити сотовий або монолітний — в залежності від ваших індивідуальних побажань, технічних розрахунків. Труби для каркасу краще замовляти з антикорозійним порошковим покриттям, стійким до підвищеної вологості, перепадів температур, інших зовнішніх негараздів.

Навіси від сонця: основні види

Найбільш популярні навіси для машин з полікарбонату наступні:

 • арочні;
 • односкатні;
 • двоскатні;
 • комбіновані.

Форма обирається індивідуально. Але краще, якщо навіс має покату поверхню з ухилом, по якому забруднення, вода стікають самостійно, сніг не затримується, не спричиняє надмірного навантаження. Односхилі конструкції ідеальні, якщо навіс планується приєднувати до стіни будинку чи до забору. Односхилі автонавіси також бувають напіварочними.

Найкращі автонавіси

Який автонавіси є найкращими? Спеціалісти та досвідчені користувачі відзначають такі особливості якісних виробів:

 • надійний захист від сонця та опадів;
 • стійкість до вітру;
 • можливість витримувати запроектовані навантаження;
 • приємний зовнішній вигляд;
 • вільний доступ до автомобілю;
 • вільний під’їзд (відсутність перешкод).

Вибираємо навіс для авто з полікарбонату

Ви можете замовити навіс для автомобіля з полікарбонату, а також дизайнерські рішення, форма яких буде підкреслювати загальний стиль екстер’єру. Захисна конструкція може використовуватись не тільки як місце зберігання автівки, але й в якості облаштування прибудинкової території, де ви можете проводити час разом з близькими та дітьми. Тому важливим фактором є естетичність виробу, а також розмір, що відповідає площі ділянки.

Козирки та навіси: особливості виготовлення

Крім навісу ви можете одночасно замовити козирки для вхідної групи (вхідних дверей). При виготовленні виробів:

 • обирається полікарбонат, колір якого відповідає стилю будинку (споруди);
 • якщо потрібно, до конструкцій додаються декоративні елементи;
 • козирки та навіси створюються в єдиному дизайні.

Навіси з металу та полікарбонату

Поєднання металу і полікарбонату на сьогодні є одним з найкращих рішень при виготовленні автонавісів. Вироби відрізняються наступними перевагами:

 • довговічність;
 • стійкість до кліматичних агресій, корозії;
 • простий догляд;
 • можливість замовити навіс будь-якого розміру (під 1 чи кілька автомобілів).

Полікарбонатні навіси для басейну

Полікарбонат — це універсальний матеріал. Тож навіси, виготовлені з полікарбонату підходять для облаштування вуличних (відкритих) басейнів на прибудинкових територіях, базах відпочинку, заміських віллах, СПА-центрах, теплиці з полікарбонату для бізнесу. Конструкції можуть мати будь-яку висоту, бути стаціонарними, мобільними, з розсувним дахом, модульними стінками.

Які матеріали застосовують для автонавісів?

Основою конструкцій є металевий каркас, для якого застосовується труба відповідного профілю. Діаметр труб, кількість перекриттів, види елементів кріплення в кожному випадку обираються індивідуально, згідно з технічними розрахунками та кресленнями. Полікарбонат для навісу повинен витримувати розрахункові навантаження, захищати автівку від УФ-променів, дощу, снігу, бруду.

Найкращі види полікарбонату для навісів

Сучасні навіси для авто з полікарбонату виготовляють з застосуванням:

 1. Сотового (стільникового) полікарбонату;
 2. Монолітного полікарбонату.

Товщина сотового матеріалу має бути не менше ніж 8 мм, монолітного — від 3 мм. Якщо прольоти між листами великі та не мають перемичок, товщина полікарбонату збільшується.

Світлопрозорі та кольорові автомобільні навіси

Колір полікарбонату може бути різним. Виробники пропонують широку гаму кольорів. Тож для виготовлення навісу легко замовити чорний, коричневий, зелений, жовтий, синій чи прозорий матеріал.При цьому листи будуть мати властивості захисту від UF випромінювання.

Полікарбонатні автонавіси: ціна

Ціна виготовлення навісу може включати:

 • вартість матеріалів;
 • послуги проектування;
 • доставку;
 • встановлення конструкцій на місці “під ключ”.

Уточнити вартість вашого автонавісу ви можете, зв’язавшись з фахівцями Сотекс Трейд у зручний час.

Чому автонавіс з полікарбонату купують в Сотекс Трейд?

Наша компанія спеціалізується на поставках якісного полікарбонату, тож ми добре знаємо, який краще, надаємо консультації стосовно вибору матеріалу для ваших потреб. В Сотекс Трейд ви можете купити матеріал під навіс з полікарбонату, який не менше 10 років буде забезпечувати захист транспортних засобів, прибудинкової території від негативного впливу ультрафіолету, кліматичних умов.

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *