Матеріали для покриття теплиці 

greenhouse
Не можете визначитися, який матеріал найкраще підійде для вашої теплиці? Ми вам підкажемо! Використовуючи багаторічний досвід в цій сфері, розглянемо переваги та недоліки сучасних покриттів для теплиць з наступних матеріалів:

Отже, порівняємо детальніше матеріали, які стануть в нагоді для покриття теплиці. 

Скло

Одним з найдавніших варіантів будівництва теплиць є покрівля зі скла. Воно володіє природною прозорістю, пропускає тепло сонячних променів. Однак скло має свої мінуси. Воно крихке, важке, може легко розбитися. Може створювати парниковий ефект. Скляним теплицям потрібен дуже потужний каркас, здатний витримати їх вагу, і фундамент, на який спиратиметься конструкція.

Стільниковий полікарбонат

Сотовий полікарбонат забезпечує більш рівномірне променисте теплове навантаження (в порівнянні зі склом). Завдяки специфічним характеристикам цей матеріал для теплиць захищає рослини від сонячних опіків та парникового ефекту влітку, та від морозу взимку. Виглядає, можливо, і не так естетично, як скло, однак для стільникового полікарбонату характерні суттєві експлуатаційні переваги.

Плівка

Один з популярних недорогих матеріалів серед любителів тепличної справи. Особливість плівки в тому, що вона недорога, легка в експлуатації, забезпечує герметичність теплиці у місці стиків. При цьому вона досить недовговічна, швидко рветься, не може надійно утримувати тепло, тому підходить лише на літню пору. Через недовговічності плівки на теплиці така покрівля вимагає частої заміни, що збільшує вартість витрат на експлуатацію.

greenhouse6

Стільниковий полікарбонат – переваги матеріалу для виготовлення теплиці

Якщо вам потрібен оптимальний вибір, коли мова йде про матеріали для будівництва теплиці, то стільниковий полікарбонат – це саме те, що ви шукаєте. В порівнянні з іншими матеріалами він має безліч переваг, які допомагають підвищити продуктивність і підтримувати здоровий життєвий цикл рослин у теплиці. 

Стільниковий полікарбонат – це легкий і міцний матеріал, що пропускає світло, вдало розсіюючи його по поверхні. Він складається з декількох (мінімум двох) шарів полікарбонату, розділених прошарком повітря. Він міцний, довговічний, добре утримує тепло завдяки комірчастій структурі. Температура всередині теплиці завжди буде оптимальною для рослин. Багатошаровість покрівлі дозволяє підтримувати високу герметичність. Товщина полікарбонату дозволяє йому якісно виконувати свої функції. Такий матеріал надзвичайно міцний, він не б’ється, не іржавіє і не піддається корозії. Порожні комірки надають додаткову гнучкість, а надійний герметик зміцнює стики у верхній частині пластикових листів. На думку професіоналів, для покриття теплиць немає кращого варіанта. 

Щоб матеріал для теплиці служив довго і безпроблемно, слід дуже уважно поставитися до якості полікарбонату. По-перше, підходить тільки полікарбонат з первинної сировини, з УФ-захистом і високою щільністю матеріалу. Полікарбонат буває товщиною 3.5, 4, 6, 8, 10, 16, 25, 32мм. В окремій статті ми розповіли детальніше про те, як вибрати полікарбонат для теплиці. Сподіваємося, це допоможе вам знайти оптимальне рішення для себе.

Каркас для теплиць

Каркас для теплиць вимагає великої точності в процесі виготовлення. Варто скористатися готовими рішеннями з модульних будівельних комплектів, які виготовлені якісно, з точністю і розраховані на тривалий термін служби. Це простий і зручний спосіб побудувати каркас теплиці, щоб ви могли почати насолоджуватися усіма перевагами й радощами вирощування овочів на своєму городі.

Всі елементи каркаса такої теплиці збираються буквально за кілька годин за допомогою спеціальних клем і болтових з’єднань, виготовлених або з металу, або з ермаміда — спеціалізованого високоміцного пластику.

Теплиці з каркасом зазвичай закріплюють в землі за допомогою фундаменту, якщо це стаціонарна модель, або за допомогою Т-подібних з’єднань. Останній варіант дає більше мобільності з можливістю перенести теплицю в інше місце при потребі.

Теплицю з полікарбонату можна поєднувати з каркасом з ПВХ-профілю. Такий профіль не вимагає свердління отворів при монтажі теплиці, дозволяє регулювати кількість шарів в покритті теплиці. 

Каркаси та матеріали для теплиць, котрі можна придбати у Сотекс Трейд, міцні, модульні, зручні, доступні та стильні одночасно. Побудова теплиць з якісних елементів займе не більше декількох годин, а прослужать вони довгий час з мінімальними витратами на обслуговування. 

Сподіваємося, поради в даній статті допоможуть вам вибрати для себе теплицю з полікарбонату на Закарпатті, Волині, Франківщині, Львівщині та інших областях України оптимальними характеристиками. Наші спеціалісти при потребі нададуть консультацію який варіант теплиці підійде під ваші потреби. Насолоджуйтеся городництвом незалежно від пори року. 

 

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *