Теплиці і полікарбонат Луцьк купити

Полімерний пластик, такий як полікарбонат, є популярним матеріалом в будівництві, медичній сфері, машинобудівництві. Використовують полікарбонат Луцьк в якості навісних конструкцій, захисних огорож автобанів, перегородок, покрівлі для альтанок, відкритих басейнів. Також з полікарбонату виготовляють різні види теплиць, призначених для приватного та комерційного застосування. Щоб купити полікарбонат Луцьк з гарантією високої якості, за найбільш вигідною ціною, звертайтесь в нашу компанію «Сотекс Трейд».

Ми пропонуємо великий асортимент термопластику від виробника, тому ви вже сьогодні можете замовити стільниковий чи монолітний полікарбонат з підходящими характеристиками, в потрібній кількості і за найбільш вигідною ціною. Використовувати листовий синтетичний матеріал дозволяється в багатьох сферах, де є необхідність в підвищеній міцності, ударостійкості, водостійкості та захищеності від негативного впливу УФ-променів, в байдужості до високих і низьких температур, вітру, сезонних опадів.

Теплиці і полікарбонат в Луцьку купити

готова теплиця з полікарбонату

Вдалою заміною скла і пластику є саме полікарбонат Луцьк. Матеріал є міцнішим та легшим за оргскло, відрізняється гнучкістю, підвищеною міцністю. Також полімерний продукт добре пропускає світло, одночасно затримуючи ультрафіолет. Завдяки особливостям структури, листи полікарбонату мають інші важливі переваги:

  • універсальність. Застосування термопластику не обмежується будівництвом;
  • екологічність. Синтетичний продукт є безпечним для людини і навколишнього середовища;
  • можливість зведення конструкцій з різною архітектурною формою. Так, полікарбонат для теплиць Луцьк можна гнути і створювати арочні покрівлі, з яких опади стікають самостійно;
  • простий монтаж. Кріплення листів виконується звичайними фіксуючими елементами;
  • довговічність, ударостійкість, стійкість до зношення, пошкодження опадами, корозією, перепадами температур, вітром, променями сонця.

Якщо вам потрібно теплиці Луцьк купити для приватного використання чи для бізнесу, радимо замовляти полікарбонат стільниковий. Модульні парники, запропоновані в каталозі «Сотекс Трейд», можна складати і розкладати багато разів, збільшувати за допомогою додаткових секцій.

Полікарбонат монолітний і сотовий

Основні різновиди полікарбонату – це монолітний (литий) і сотовий (стільниковий):

  1. Монолітний матеріал є більш міцним (у 200 разів міцніший за скло), може мати товщину 2-15 мм. Головна відмінна властивість – ударостійкість. При цьому прозорість складає не менш, як 89%, що забезпечує в конструкціях високий рівень природної інсоляції. Популярні сфери використання – антивандальні огорожі, перегородки, засоби індивідуального захисту, безпечне скління вікон в транспорті, шумові бар’єри, захисні огорожі автобанів, скління різноманітних конструкцій в громадських місцях, куполи відкритих басейнів;
  2. Стільниковий або сотовий полікарбонат має полу структуру та легку вагу. При цьому листи відрізняються довговічністю і міцністю за рахунок наявності ребер жорсткості. Стандартна товщина – 4, 6, 8, 10 мм. Кольорова палітра – це 7 основних відтінків: прозорий, димчатий або бронзовий, молочний, синій, зелений, бірюзовий, червоний. Використовується для виготовлення промислових прожекторів, світлопропускної покрівлі стадіонів, павільйонів, навісів для автостоянок, АЗС, ринків, басейнів, дитячих майданчиків, оранжерей, веранд, альтанок, промислових і приватних теплиць, душових кабін, офісних перегородок, світлових коробів, рекламних стендів.

Сотовий полікарбонат Луцьк є найбільш затребуваним матеріалом при будівництві теплиць і парників.

Готові теплиці з полікарбонату

Щоб швидко і успішно розпочати аграрний бізнес, замовляйте в нашій компанії «Сотекс Трейд» готові теплиці з полікарбонату Луцьк. Використовуючи сайт, ознайомтесь з пропозиціями, за необхідністю отримайте консультацію менеджерів. Стандартно комплектація модульної теплиці може складатись з металевого каркасу, елементів кріплення, ущільнювачів. Розміри та конструкцію теплиці ви обираєте у відповідності до індивідуальних потреб і побажань.

На полікарбонат ціна Луцьк за лист залежить від виду матеріалу, виробника, об’єму вашого замовлення. На гуртові партії надаються суттєві знижки. Територія, на якій можлива доставка полікарбонату та готових теплиць – це Волиньска область та вся Україна. За необхідністю наші фахівці виконають монтаж конструкцій «під ключ», з офіційною гарантією.