Компанія «Модерн Плюс» змінила назву на «Сотекс Трейд»

Ми змінили назву, та не послуги. Наша команда й надалі надає якісний сервіс із продажу сучасного фасадного матеріалу, щоб ви могли оформити фасади будівель у будь-якому стилі. «Сотекс Трейд» здійснює роздрібну й гуртову торгівлю по всій території України. Це офіційний представник продукції багатьох компаній, зокрема, Boryszew (Польща), Дьоке (Німеччина), Soton (Україна) PROFILbond, SARAY.

Сотекс Трейд – це ще один крок у майбутнє!

Ви можете придбати сайдинг, софіти, монолітний і сотовий полікарбонат, алюмінієві профілі, алюмінієво-композитні панелі й теплиці з оцинкованих профілів. Завдяки значному вибору профілів доступно багато різних варіантів для дизайну та захисту. Продукція дуже надійна, практична та довговічна. Вона сертифікована й відповідає потрібним стандартам якості.

Компанія «Модерн Плюс», а нині «Сотекс Трейд» стала тою, до якої звертаються повторно та рекомендують знайомим. Ми тримаємо якість продукції та послуг на високому рівні, щоб задовольнити потреби навіть найбільш вимогливих клієнтів. Зі зміною назви ми прагнемо покращити свій сервіс і збільшити задоволення і кількість тих, хто до нас звертається. Гарантуємо: зміни у «Сотекс Трейд» – лише на краще. Звертайтеся!

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *