Купити теплиці і полікарбонат Івано-Франківськ

У комерційному та приватному будівництві, дизайні інтер’єрів, медицині, автомобільному будівництві, оптиці, інших видах сучасної промисловості широко використовується полікарбонат. Міцний синтетичний матеріал є універсальним, має підвищені зносостійкі властивості, не шкодить людині та навколишньому середовищу, довгі роки зберігає цілісність. Якщо ви шукаєте, де придбати високоякісний полікарбонат Івано-Франківськ, пропонуємо співпрацю з нашою компанією «Сотекс Трейд».

В online каталозі представлений сотовий або стільниковий та монолітний полікарбонат, що поставляється від перевірених виробників, відповідає нормам європейських стандартів. Запропонований листовий термопластик можна застосовувати для зведення теплиць, павільйонів, критих стоянок, зупинок громадського транспорту та не тільки. В зручний час ви можете купити полікарбонат Івано Франківськ, скориставшись нашим інтернет магазином.

Теплиці і полікарбонат у Івано Франківську купити

Використовувати полікарбонат Івано-Франківськ можна з різною метою – від створення парників до декорування стильних інтер’єрів. В залежності від мети застосування обирають різні види матеріалу:

 • стільниковий, який є найбільш підходящим для теплиць, козирків, навісів, вхідних груп, оранжерей;
 • монолітний, що застосовується для створення огорож автобанів, стоянок, виставочних павільйонів, інших об’єктів. Також монолітний полікарбонат Івано-Франківськ, товщина якого складає від 6 мм та більше, використовується для виготовлення ударостійких перегородок в банківських установах;
 • профільований, що є ідеальним для створення покрівлі альтанок, відкритих терас, веранд, басейнів, переходів та не тільки.

Основні характеристики, за якими відрізняється полікарбонат, наступні:

 • наявність або відсутність внутрішніх пустот. Саме цей параметр є визначним та розділяє матеріал на сотовий та монолітний;
 • товщина листів;
 • структура поверхні;
 • прозорість;
 • колір;
 • ударостійкість;
 • додатковий УФ-захист.

Види теплиць з полікарбонату

Якщо вам потрібен полікарбонат для теплиць Івано Франківськ, радимо замовляти прозорий різновид стільникового матеріалу. В «Сотекс Трейд» пропонуються практичні та довговічні модульні теплиці:

 • дачні та фермерські, що відрізняються за розмірами внутрішнього простору;
 • зимові, які дозволяють вирощувати овочі, фрукти, ягоди цілий рік з високим рівнем урожайності;
 • парники для комерційного вирощування розсади, квітів, екзотичних рослин.

Каркас теплиць складається з профільованої труби, покриття якої виконано антикорозійною порошковою фарбою. Готові до встановлення конструкції в залежності від моделі мають двері та одне чи кілька вікон. Додатково теплиці з полікарбонату Івано Франківськ комплектуються необхідними елементами кріплення, ущільнювачем.

До переваг полікарбонатних теплиць відносяться:

 • простота монтажу. Для невеликої дачної теплиці навіть не обов’язково облаштовувати фундамент. Встановити модульний парник можна самостійно, використовуючи прості будівельні інструменти;
 • високий рівень природної інсоляції. Через листи полікарбонату добре проникає сонячне світло. При цьому рослини є захищеними від негативного впливу UF-випромінювання;
 • можливість створення найбільш комфортного мікроклімату з регулюванням температури, вологості для збільшення врожайності овочевих, плодово-ягідних культур, покращення росту екзотичних рослин;
 • універсальність. Купити теплицю в Івано-Франківську з полікарбонату ви можете для приватного використання, а також для створення власного аграрного бізнесу в промислових масштабах;
 • мобільність, модульність. За бажанням запропоновані теплиці можна збирати/розбирати кілька разів, транспортувати, збільшувати за рахунок додавання секцій.

Як модульні теплиці Івано Франківськ купити з доставкою?

В «Сотекс Трейд» на полікарбонат ціна Івано Франківськ є доступною, тому що матеріали доставляються напряму від перевірених виробників. Замовити високоякісну продукцію в потрібній кількості є можливість вже сьогодні. Якщо ви не можете визначитись з характеристиками полікарбонату, потрібна професійна консультація щодо параметрів термопластику, звертайтесь до наших менеджерів в зручний час.

Доставка листового полікарбонату та модульних теплиць виконується по Івано-Франківській області, а також по містам України, що ви вказуєте в своєму замовленні. На гуртові партії пропонуються вигідні знижки. Якщо ви знаходитесь у Львові, фахівці компанії допоможуть встановити теплиці на професійному рівні.