Купити теплиці і полікарбонат Івано-Франківськ

Полікарбонат – це універсальний матеріал синтетичного походження з підвищеною міцністю та вогнестійкістю, який використовують для будівництва різноманітних конструкцій в різних галузях промисловості та сільського господарства. 

Полікарбонатні теплиці в Івано-Франківську

Ми пропонує купити полікарбонат у Івано-Франківську, або готові тепличні конструкції з даного матеріалу за найкращою ціною на ринку скориставшись послугами компанії SOTEXTRADE. У нас представлено широкий асортимент продукції, яку ми готові швидко доставити в любий куточок Івано-Франківської області.

Шукаєте де купити теплицю з полікарбонату в Івано-Франківську?

теплиці в івано франківську

 

Більше не треба даремно тратити час на пошуки полікарбонатної теплиці в Івано-Франківську, розбиратись в матеріалах та типах конструкцій. Купити теплицю в Івано-Франківську стало максимально просто, спеціалісти компанії “Сотекс Трейд” підберуть оптимальний для Вас варіант згідно технічних вимог та доставлять за вказаною Вами адресою.

Всім замовникам надаються детальні характеристики матеріалу (полікарбонату), використовуючи які буде легше прийняти рішення та обрати найкращий варіант. Так увагу варто звернути на:

 • Відсутність та наявність пустот в полікарбонаті. В першому випадку це буде монолітний полікарбонат, який має покращені якості міцності та надійно протистоїть ударам. В другому – сотовий, який краще пропускає світло та тепло, надійно захищаючи від надмірного впливу ультрафіолетового випромінювання, стійкий до жирів, окислювачів, кислот, розчинів солей та мастил, не горить, має покращену гнучкість та є доволі легким ;
 • Товщину (у нас Ви найдете листи від 4 до 16 міліметрів, різної площі);
 • Поверхню; 
 • Кольорова гама та рівень прозорості;
 • Стійкість до ударів;
 • Захист від ультрафіолетових-променів.

Теплиці з полікарбонату за призначенням

виготовлення теплиць в Івано-Франківську

Ціна на полікарбонат в Івано-франківську формується на основі призначення теплиці та структури матеріалу з якого вона збудована. Так вартість монолітного полікарбонату в Івано-Франківську буде вищою за стільниковий, адже перший має більшу товщину (починаючи від 6 міліметрів) є міцнішим та ударостійким, використовується для промислових масштабів. Серднім варіантом стане профільований полікарбонат, який є доволі міцним та добре зберігає температуру.

Компанія «Сотекс Трейд» виготовляє теплиці з усіх трьох варіантів (стільникового, профільованого та монолітного). Враховуючи свої потреби та цільове призначення, Ви в любий, зручний час можете купити:

 • Теплиці для дачі та невеликих фермерських господарств;
 • Зимові теплиці;
 • Комерційні теплиці-парники;

купити теплицю в івано-франківську

Теплиці для дачі та невеликих фермерських господарств

Виготовляються з полікарбонату товщиною від 4 міліметрів до 10, що дозволяє вибрати та сформувати необхідну форму та легко реалізувати внутрішній простір відповідно до технічних параметрів. Хороша гнучкість дозволяє не переживати за радіус арок.

Встановлення таких теплиць не потребує заливання фундаменту, вони легко монтуються та демонтуються, що дозволяє їх переміщати в необхідні місця.

Зимові теплиці

Добре зберігають установлений мікроклімат всередині та не промерзають, надійно протистоять впливу таких зовнішніх факторів як вітер, різноманітні опади, надмірний вплив ультрафіолетового випромінювання.

Ідеальний варіант для круглорічного вирощування ягід, овочів та фруктів, забезпечуючи високий рівень урожаю.

Комерційні теплиці-парники

Для побудови таких парників-теплиць використовується сотовий полікарбонат та монолітний за бажанням клієнта, товщиною від 10 до 16 міліметрів.

Такі парники використовують для промислового вирощування екзотичних рослин, квітів, розсад та інших масових, рослинних культур, створюються як просторі аранжереї.

Каркасна система теплиць повністю розбірна та складається з профільної труби, яка покрита спеціальною антикоррозийную фарбою порошкового типу. В залежності від моделі та типу готові до встановлення конструкції облаштовуються необхідною кількістю дверей та вікон, водостічними та зрошувальними системами. При необхідності їх можна облаштувати ущільнювачами та додатковим кріпленням.

Як і де купити модульні теплиці у Івано Франківську з доставкою?

Вагомою перевагою компанії SOTEXTRADE в Івано-Франківську є модульні теплиці, які універсальні, максимально ефективно покривають усю необхідну площу, прості в монтажі, мобільні (легко піддаються транспортуванню та перенесенню) не потребують додаткових витрат для встановлення та використання.

Спеціалісти компанії проведуть кваліфіковану консультацію, допоможуть розрахувати необхідні параметри (довжину, висоту, радіус арки, проступ між арками в залежності від товщини полікарбонату та вимог до мікроклімату в середині) та підібрати тип конструкції, після чого доставлять її в любу точку Івано-Франківської області та змонтують при необхідності.  

Також Ви можете скористатись онлайн-формою для замовлення представлених моделей в каталозі. Для цього достатньо зробити три простих кроки.

 1. Підібрати продукцію враховуючи усі важливі параметри.
 2. Визначитись з кількістю.
 3. Сформувати заявку онлайн, або зателефонувати до наших менеджерів скориставшись телефонами вказаними на сайті.

Івано-Франківськ та область не єдині локації куди ми доставляємо товар, а також це можливо по Львову та інших українських містах.

Скористайтесь перевагами полікарбонатних теплиць від компанії “Сотекс трейд” вже сьогодні та отримуйте рясні врожаї безперервно круглий рік.