Showing 1–12 of 14 results

20,000.0040,000.00 / шт.
4,200.009,300.00 / шт.
20,000.0040,000.00 / шт.

Теплиці з полікарбонату

Якщо ви шукаєте теплиці під полікарбонат для приватного або комерційного використання у будь-яку пору року, то пропонуємо замовити якісні вироби в нашому інтернет магазині «Модерн Плюс». Вирощувати в таких теплицях можна будь-які сільськогосподарські культури – розсаду, овочі, ягоди, зелень, а також квіти, екзотичні рослини, чагарники, отримуючи бажані врожаї мінімум 2 рази за сезон.
Встановлювати теплиці на ділянках легко навіть самотужки завдяки простоті конструкцій. За необхідністю теплиці збираються і розбираються, їх можна переносити для зміни місця розташування. Надійний каркас і полікарбонатні листи витримують пориви вітру, атмосферні опади, мають стійкість до ультрафіолету, а також механічних пошкоджень. Вироби успішно використовуються кілька років, дозволяючи власникам отримувати гарний врожай на власній ділянці.

Які теплиці з полікарбонату ми пропонуємо?

Сучасні полікарбонатні теплиці – це вдалий варіант для створення оптимальних умов під вирощування овочевих культур, ранньої полуниці або ж для облаштування оранжереї з екзотичними квітами і рослинами. Щоб задовольнити попит, надавши кожному клієнту потрібну теплицю, ми пропонуємо широкий асортимент виробів. В онлайн каталозі ви вже зараз можете вибрати і замовити теплицю:
 • господарську;
 • дачну;
 • садову;
 • «РостиСлавна»;
 • «Славна».
Кожна модель складається з надійного мобільного каркасу, комплекту листів полікарбонату, спеціальних кріплень. Також в набір входять двері, квартирки. На теплиці з полікарбонату ціна Львів залежить від розмірів конструкції, кількості секцій і квартирок. За необхідністю теплиці доукомплектовуються додатковими секціями, дверима, квартирками.

Переваги теплиць з полікарбонату

Універсальні теплиці з полікарбонату Львів використовуються для вирощування огірків, томатів, редису, болгарського перцю, зелені для салатів і приготування різноманітних страв, полуниці. Також такі конструкції ідеальні для вирощування квітів, чагарників на продаж. Серед важливих переваг теплиць відзначають:
 • можливість багаторазового встановлення зі зміною місця розташування;
 • легкість конструкції, відсутність необхідності у створенні фундаменту;
 • ударостійкість полікарбонату, що забезпечує довговічність покриття;
 • високі теплоізоляційні властивості, які дозволяють економити на опаленні;
 • стійкість до негативного впливу ультрафіолету з довгостроковим збереженням цілісності покриття;
 • універсальність каркасів, які є придатними для покриття як полікарбонатом, так і поліетиленовою плівкою.
Монтаж таких теплиць не потребує застосування зварювальних апаратів. Каркас, який зроблений з профільованої труби, збирається з фіксацією болтами, хомутами, і просто встановлюється в грунт чи на підготовлену основу. Є варіанти теплиць, які мають можливість кріплення додаткового внутрішнього шару покриття з плівки або полікарбонату для зниження тепловтрат.

Купити теплицю з полікарбонату

Ви можете замовити теплицю з покриттям із полікарбонатних листів будь-якого розміру, у відповідності до всіх ваших потреб і побажань. Перед купівлею вам потрібно визначитися з наступними факторами:
 • габаритні розміри теплиці;
 • матеріал, з якого виготовлений каркас (MEGA-профіль, оцинкована профільна труба відповідної товщини профілю);
 • необхідність у додатковій комплектації секціями, дверима, квартирками.
Каркас теплиць, які пропонуються на сайті, розрахований на використання мінімум 10 років. У зборі конструкції теплиць витримують навантаження снігом. Якщо вам потрібна консультація стосовно параметрів теплиць з полікарбонату, особливих властивостей виробів, то звертайтеся до менеджерів «Модерн Плюс» у зручний час.
Щоб купити теплицю з полікарбонату достатньо оформити замовлення на відповідну модель через онлайн каталог або по телефону. Доставка обраних виробів можлива у Львові, а також в інші міста України за допомогою спеціалізованих транспортно-кур’єрських служб.