Showing 1–12 of 13 results

Розпродаж

Теплиці з полікарбонату у Львові

Якщо ви бажаєте виростити добрий урожай, то це може видатися нелегким завданням. Такий процес часто пов’язаний із певними труднощами. Все ж таки потрібно вкладати в нього чимало сил і коштів. Важливо ретельно слідкувати за всіма стадіями, коли зростають овочі. Проте ми не маємо влади над певними явищами, зокрема – природними умовами.

На перешкоді хорошому врожаю можуть стати рясні дощі чи їхня відчутність, температурні перепади та сильний вітер. Щоб усе це не вплинуло на результати вашої праці, у пригоді стане теплиця з полікарбонату Львів.

Чому варто обрати теплицю з полікарбонату?

Полікарбонат – це популярний матеріал для будівництва, він вирізняється високою якістю та вважається лідером серед полімерних видів пластику. Завдяки його особливим властивостям листи з полікарбонату можна застосовувати в різноманітних сферах. Вони:

  • Пропускають природне освітлення приблизно на 80% (пучки променів розсіяні).
  • Мають вигідну ціну.
  • Ідеально підходять для теплиць, адже сприяють правильному розвитку та росту рослин.
  • Блокують ультрафіолетові промені завдяки своєму спеціальному покриттю.
  • Гнучкі та легкі – й при цьому дуже міцні.
  • Стійкі до температурних перепадів і мають чудові теплоізоляційні властивості.

Тож якщо ви бажаєте вирощувати квіти, плодові чи декоративні рослини, то цей процес буде приємним і ефективним завдяки теплиці з полікарбонату Львів. Ви зможете мати стабільний врожай, пригощаючи своїх близьких свіжими фруктами та овочами в будь-яку пору року – з мінімумом зусиль і без шкідливих хімічних домішок.

Звертайтеся до нас, якщо ви хочете отримати якісну теплицю швидко та вигідно, адже ми використовуємо стільниковий полікарбонат лише від виробника. На теплиці з полікарбонату ціна в нашій компанії дуже доступна – дізнайтеся детальніше за телефоном, вказаним на сайті. Якщо Ви бажаєте купити теплицю з полікарбонату стандартних розмірів, то ви зможете отримати їх в той же день, адже вони завжди є на наших складах. Телефонуйте, щоб безкоштовно проконсультуватися та замовити для себе найкращу теплицю. 

Ціна теплиць з полікарбонату

Варто придбати теплицю, адже це чудове рішення як для новачків у сфері садівництва, так і фермерів, які розвивають власний бізнес. Сьогодні існує чимало різних конструкцій, тож вам буде легко підібрати для себе відповідне рішення. Ціна теплиці з полікарбонату у Львові залежить від декількох факторів, зокрема:

  • розміри;
  • якість;
  • товщина та колір матеріалу;
  • особливості конструкції тощо.

Зателефонуйте нам – і ми разом підберемо найбільш оптимальний варіант відповідно до ваших завдань, бажань і можливостей. Спеціалісти зорієнтують вас щодо ціни – і ви зможете прийняти зважене рішення щодо майбутньої теплиці з полікарбонату Львів. Ми запропонуємо вдале поєднання сучасних технологій і підвищеної екологічності.

Часті запитання про полікарбонатні теплиці

✓ Які переваги теплиць з полікарбонату?

Полікарбонатні теплиці мають високу міцність, відмінну теплоізоляцію, захищають врожай від негоди та шкідників, а також дозволяють ростити рослини протягом усього року.

✓ Як купити теплицю у Львові?

Теплицю з полікарбонату купити можна у Львові оформивши замовлення в нашому інтернет магазині, або звернувшись за контактними номерами вказаними на нашому сайті. Наші менеджери проконсультують Вас про всі деталі наших товарів.

✓ Які є основні параметри полікарбонату для теплиць?

Основними параметрами полікарбонату для теплиць є товщина (від 4 до 10 мм), тип (монолітний або стільниковий), довжина та доступні кольори.

✓ Які фермерські теплиці можна купити в інтернет-магазині Sotex Trade?

У нас можна придбати різноманітні фермерські теплиці для вирощування різних видів овочів та культур, які відповідають вимогам якості та міцності. Зверніться за контактними номера вказаними на нашому сайті і менеджери нашої компанії, проконсультують про всі можливі варіанти теплиць.

✓ Які основні етапи монтажу теплиць з полікарбонату?

Основними етапами монтажу теплиць з полікарбонату є підготовка місця для установки, доставка комплекту необхідних матеріалів на місце монтажу, збірка каркасу, установка стільникового полікарбонату та фіксація всіх деталей конструкції.