Показано 1–12 із 17

Софіти

В будівельній галузі софіти для даху, купити які ви можете в нашому інтернет магазині «Сотекс Трейд», використовуються в якості підшивки даху (звисі). Такі елементи, виготовлені цільними чи перфорованими, захищають простір під покрівлею від бруду, попадання сміття, атмосферних опадів, надлишків вологи. Також завдяки наявності софітів підвищується естетичність будівлі, приховуються зовнішні комунікації, а птахи не можуть звити гнізда в захищених звисах.

Великий асортимент, запропонований у нашому онлайн каталозі, дозволяє кожному клієнту обрати ті софіти Львів, які оптимально відповідають стилю оформлення фасаду, індивідуальним побажанням та запланованому бюджету. Софіти для підшивки покрівлі одночасно є практичними елементами, які сприяють вентиляції даху, забезпечують подовження терміну експлуатації, збереження привабливого зовнішнього вигляду і цілісності конструкцій на довгі роки.

Переваги софітів

Сучасні софіти для підшивки даху, виготовлені з високоякісного матеріалу, універсальні у застосуванні, можуть використовуватися для облаштування приватних будинків і котеджів, комерційних споруд (готелів, ресторанів, офісів, маркетів, саун та не тільки), відкритих веранд і терас, альтанок. Серед вагомих переваг панелей відзначають:

 • достатня міцність і одночасна легкість. Наявність софітів не обтяжує конструкцію покрівлі, не викликає деформацію або інші негативні наслідки;

 • надійність захисту простору під покрівлею, а також комунікацій, які проходять під звисами – кабельної проводки, водостоків;

 • підвищення терміну експлуатації покрівлі;

 • стійкість відносно негативного впливу зовнішніх факторів, комах;

 • простота монтажу;

 • стійкість відносно появи плісняви, грибку, гноїння, корозії;

 • легкість догляду, відсутність необхідності постійного миття, чищення, фарбування;

 • прекрасне рішення для декорування;

 • універсальність – можливість застосування при облаштуванні конструкцій будь-якого типу і призначення.

Наявність асортименту кольорів дозволяє прикрасити фасадний екстер’єр, виконати зовнішнє оформлення в єдиному обраному стилі. Тривалість використання софітів складає не менш 25 років – саме такий термін вказують сучасні виробники.

Як монтуються софіти?

Монтаж софітів доволі простий, не потребує застосування важкої техніки. Але ми не рекомендуємо виконувати таку процедуру без наявності відповідного досвіду. Для встановлення панелей потрібно:

 • підготувати необхідну кількість, попередньо розрізавши панелі згідно з індивідуальними розмірами звисів;

 • очистити піддаховий простір від бруду, пилу;

 • зафіксувати комунікації, які будуть приховані під софітами (за необхідністю та при наявності);

 • змонтувати вінілові панелі, використовуючи спеціальні планки і замки.

Відмінності софітів від сайдингу

Не слід плутати софіти з вініловим сайдингом, тому що елементи, призначені для підшивки звисів мають суттєві відмінності від сайдингових панелей. Серед таких відмінностей слід відзначити наступне:

 • софіти не витримують негативного впливу ультрафіолету, при розташуванні під прямими сонячними променями швидко втрачають привабливість кольору;

 • для можливості вентиляції піддахового простору у софітах є спеціальна перфорація;

 • софіти не розраховані на те, щоб витримувати власну вагу. Тому при монтажі їх розташовують виключно у горизонтальному положенні, щоб попередити деформування.

Якщо вам потрібна додаткова професійна консультація щодо відмінностей сучасних софітів від сайдингу, то ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів.

Які софіти запропоновані в інтернет магазині «Сотекс Трейд»?

Працюючи виключно з провідними виробниками, наш інтернет магазин «Сотекс Трейд» пропонує софіти Львів в найпопулярнішому виконанні. Для замовлення доступні високоякісні вінілові софіти з ПВХ панелей:

 • перфоровані, які є ідеальним варіантом для підшивки карнизів, стелі на закритих верандах;

 • неперфоровані, що призначені для використання на відкритих верандах, альтанках, виносних карнизах, фронтонах, козирках;

 • забарвлені в різні кольори (класичний білий, «Золотий Дуб», «Горіх», коричневий, «Шоколад», «Пломбір»).

Софіти поставляються від таких відомих і перевірених брендів, як BORYSZEW, DOCKE, U-PLAST мають стандартні розміри.

Купити софіти для даху недорого

Якщо ви хочете купити софіти по найбільш прийнятній вартості, то пропонуємо скористатися пропозиціями online каталогу «Сотекс Трейд». Завдяки налагодженим прямим поставкам від виробників якісні панелі в нашому асортименті мають приємну і доступну ціну.

Для складання замовлення зробіть кілька простих дій:

 • продивіться доступні найменування вінілових панелей для підшивки покрівлі;

 • визначтеся з виробником, типом софітів, кольором;

 • порівняйте ціни;

 • оформіть заявку на бажану кількість безпосередньо через сайт інтернет магазину або по телефону.

Ціна на софіт залежить від властивостей матеріалу, виробника, кількості панелей у замовленні. На оптові партії надаються суттєві знижки. Телефонуйте нашим менеджерам, якщо потрібна допомога при виборі матеріалів або формуванні замовлення. Доставка можлива у Львові, а також в інші міста України і виконується спеціалізованими транспортно-кур’єрськими службами.

Часті Запитання

✓ Що таке софіт?

Софіт – це елемент внутрішньої підшивки покрівлі або підшивки фронтону, який захищає конструкцію від вологи та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Він також має естетичну функцію і прикрашає зовнішній вигляд будівлі.

✓ Які існують види софітів?

Існує кілька видів софітів, таких як пластикові софіти, металеві софіти та софіти з перфорацією. Кожен вид має свої особливості і використовується залежно від потреб будівлі та переваг замовника.

✓ Як підшивають фронтон за допомогою софіту?

Для підшивки фронтону за допомогою софіту спочатку встановлюють необхідні карнизи і фасадні дошки. Потім кріплять софіт до цих елементів, забезпечуючи надійну фіксацію. Такий підхід дозволяє створити міцну та естетичну підшивку фронтону.