Показано 1–12 із 50

Сайдинг Львів

Це дуже популярний спосіб для облицювання фасаду будівлі. Він має дві основні функції: надати будинку унікальний дизайн і, головне, захистити його від стихій. Існує дуже багато варіантів сайдингу – це дає господарям багато простору для того, щоб зробити свій дім особливим і додати дизайну індивідуальних рис.

Захист будинку від стихії є життєво важливим, і сайдинг виконує цю функцію ідеально, якщо правильно його встановити. Він запобігає пошкодженням від дощу, граду, снігу тощо. Також – допомагає підтримувати температуру всередині вашого будинку, незалежно від погоди зовні. Якщо вам потрібен сайдинг у Львові, варто звернутися до компанії «Сотекс Трейд». Ми запропонуємо вам широкий вибір товарів та найбільш ефектні і практичні варіанти згідно з вашими потребами.

Які можуть бути види сайдингу?

Існує багато типів сайдингу, які ви можете вибрати для зміни зовнішнього вигляду вашого будинку. Дерево, акрил та вініл – це лише кілька варіантів. Важливо те, наскільки вони стійки до води. Її проникнення – далеко не найбільш згубний ефект для будинку. Вода також здатна спричинити зміну структури конструкції чи ріст цвілі.

Деякі види сайдингу кращі, ніж інші, якщо стоїть завдання зберегти фасад від вологи. Серед них алюмінієвий і вініловий сайдинг – вони ідеально підходять для вологого клімату (наприклад, у певних регіонах на Заході країни). Наші фахівці проконсультують вас щодо того, який вид краще обрати саме у вашому випадку.

Також сайдинг панелі можна розділити по фактурі поверхні на такі види:

Для досягнення найкращих результатів рекомендуємо звернутись до спеціалістів нашої компанії. 

Доставка та монтаж сайдингу

Можна спокуситися самостійно доставити та встановити сайдинг. Але декілька речей можуть піти не так під час монтажу, що коштуватиме великих грошей. Часто власникам будинків важко зрозуміти, скільки шкоди наноситься до повного видалення дощок, тому важливо все зробити правильно з першого разу.

Кілька причин звернутися до професійної служби для монтажу сайдинга:

 • Будь-який нерівний сайдинг потрібно буде замінити негайно.

 • Він повинен бути належним чином ущільнений по всіх швах і тріщинах.

 • Всі цвяхи мають бути забиті належним чином, щоб уникнути пошкодження від вологи.

 • Дошки, які встановлені неправильно, можуть забезпечити місця проживання для гризунів або інших шкідників у стінах вашого будинку.

 • Неправильно встановлений сайдинг також може призвести до росту цвілі.

Компанія «Сотекс Трейд» не тільки пропонує якісний сайдинг вініловий, а й займається його монтажем. Фахівці з багаторічним досвідом проконсультують вас і правильно встановлять листи, щоб забезпечити їм максимальну надійність і довговічність.

Як бачите, важливо правильно підібрати й встановити сайдинг, адже він може мати значний вплив на будинок. Якщо ви плануєте купити сайдинг у Львові, краще одразу звернутися до наших спеціалістів. У нас завжди в наявності вигідна ціна сайдингу і професійна команда, яка допоможе вам підібрати матеріал і зробити замовлення. А після оплати – безпечно та оперативно доставить сайдинг до вказаного вами місця. 

Які ознаки вказують на те, що потрібно замінити сайдинг?

Хоча передумови в потребі заміни спочатку важко помітити, вони з часом стануть більш очевидними. Пропонуємо декілька показників того, що настав час замінити ваш сайдинг:

 • потрібне часте фарбування (або дошки стають пом’якшеними);

 • підвищені рахунки за електроенергію;

 • викривлення або гниття дощок;

 • тріщини або пухкі дошки;

 • лущиться фарба (або пухкі шпалери всередині будинку);

 • бульбашки чи/та отвори в матеріалі.

Зверніться до «Сотекс Трейд», якщо ви виявили якісь із цих змін. Якщо маєте сумніви, чи потрібно вам замінювати сайдинг, просто зателефонуйте нам для консультації.

Від чого залежить ціна?

Оскільки варіанти сайдингу значно варіюються за ціною, то вибір може бути доволі важким, особливо коли для вас важлива його водостійкість і естетична цінність. Бажано візуалізувати, який вигляд буде мати той чи інший сайдинг у більшому масштабі. Це допоможе запобігти розчаруванню та дорогим замінам у майбутньому.

Щоб дізнатися вартість сайдингу Львів – його мешканці звертаються до «Сотекс Трейд». Наша компанія має широкий асортимент: ціни на кожну позицію вказані на сайті. Та якщо у вас виникнуть додаткові питання, ми будемо раді відповісти на них онлайн або в телефонному режимі.

Часті запитання про сайдинг

✓ Який краще обрати вид сайдингу?

Для облицювання фасаду будівлі чи іншого приміщення краще обрати вініловий (пластиковий сайдинг), що виготовлений з міцного та надійно поліхлорвінілу. Він досить стійкий до впливу дощу, граду та снігу, а також здатний відмінно підтримувати оптимальну температуру всередині будинку.

✓ Чи можна мити сайдинг?

Так, крім того, мити сайдингу можна звичайною проточною водою, без використання агресивних миючих засобів, та м’якою ганчіркою чи мочалкою. Для видалення застарілих плям можна використовувати засіб для миття посуду розбавлений у теплій воді. 

✓ Що краще для облицювання фасаду цоколя?

Для обмощування фундаменту краще обирати цокольний сайдинг від виробника Docke.Він відмінно захищає фундамент і стіни будинку від різноманітних механічних впливів, стрімкої зміни температури та зношення. Крім того, даний вид сайдингу можна використовувати для облицювання та утеплення фасадів будинку, а від звичайного вінілового цокольний сайдинг відрізняється розміром, фактурою і ціною. 

✓ Якого виробника сайдингу краще обрати?

Одними з найкращих виробників сайдингу та софітів є:

 • компанія Boryszew, що розташована у Польщі;
 • німецький виробник Docke;
 • українська компанія Soton;
 • турецька компанія-виробник SARAY.