Показано один результат

Растрові світильники

При необхідності облаштування яскравого освітлення великої площі без збільшення енергозатрат фахівці рекомендують використовувати растрові світильники, які вже за перший рік експлуатації повністю окупають свою собівартість. Щоб вигідно купити растровий світильник і отримати високоякісний прилад від провідних виробників, пропонуємо скористатися пропозиціями нашого інтернет магазину «Модерн Плюс».

Світильники растрового типу, які наявні в нашому асортименті, є оптимальними рішеннями для промислових територій, виробничих цехів, складських приміщень, залів очікування в аеропортах і на вокзалах, адміністративних і інших будівель та споруд, що мають великі площі, потребують інтенсивного і якісного освітлення. Ціна растрових світильників доступна, а знижене споживання електроенергії зовсім не впливає на ефективність світлового потоку.

Особливості растрових світильників

Конструктивно растрові світильники мають форму решітки. Металевий корпус може бути призначеним під використання люмінесцентних або світлодіодних ламп. Світло відбивається від решітки, а відбивач може виконуватись дзеркальним чи призматичним:

 1.      Дзеркальний відбивач ефективно екранує світло, примножуючи інтенсивність і заливку;
 2.      Призматичний відбивач з ефектом розсіювання дає більш м’яке світіння.

За особливостями монтажу запропоновані приладі поділяються на накладні і вбудовані. Накладні моделі є універсальними, фіксуються на підвіси чи кронштейни і можуть встановлюватися на будь-яку стелю. Якщо ви обираєте растровий вбудований корпус, то такі модифікації більш прийнятні для підвісних стель.

В нашому інтернет магазині запропоновані світильники бренду LUMEN, різних розмірів, накладні та ті, що вбудовуються. Розсіювачі ви можете обирати дзеркальні або опалові. Серед важливих переваг продукції слід відзначити:

 •        надійність корпусної частини, виготовленої з листової сталі, з порошковим покриттям;
 •        оснащення сучасною пускорегулюючою апаратурою, якісною оптичною системою;
 •        рівномірність розподілу світла;
 •        різні варіанти і простота монтажу;
 •        легкість у догляді;
 •        довговічність безаварійної експлуатації;
 •        привабливий зовнішній вигляд.

Також растрові світильники економлять не менш, як 50% витрат на електроенергію, не містять ультрафіолетового або ближнього інфрачервоного випромінювання, не виділяють тепло і є сумісними з будь-якими матеріалами, що використовуються для обробки стельових поверхонь.

Як купити растрові світильники?

Ми намагаємося задовольнити потреби кожного клієнта, тому постійно додаємо в асортимент популярні моделі виробів. Щоб вже сьогодні купити растровий світильник потрібної модифікації, скористуйтеся нашим онлайн каталогом. Для замовлення сучасних, практичних, функціональних приладів виконайте наступні дії:

 •        оберіть світильники, які відповідають вашим потребам, побажанням;
 •        визначтесь з кількістю;
 •        повідомте нам про своє рішення через online форму чи по телефону.

В нашому інтернет магазині «Модерн Плюс» накладні растрові світильники купити пропонується за вигідною ціною. На оптові партії надаються приємні знижки. Телефонуйте, якщо потрібна консультація спеціаліста чи допомога у створенні замовлення на обрані прилади.