Showing 1–12 of 20 results

Монолітний полікарбонат у Львові

Литий полімер використовується в багатьох галузях промисловості. Виробники постійно працюють над підвищенням якості матеріалу, розширюючи сферу його застосування. При монтажі конструкцій із використанням полікарбонатного листа застосовують алюмінієвий або карбонатний профіль. У найскладніших конструкціях опорний каркас виготовляється зі сталевих профілів, які є основою алюмінієвого каркаса. 

Компанія «Сотекс Трейд» пропонує вам якісний монолітний полікарбонат і здійснює його монтаж. Наші спеціалісти мають значний досвід у цьому, тому виконають усі роботи якнайкращим чином.

Замовити монолітний полікарбонат у Львові

У багатьох секторах монолітний полікарбонат став важливим матеріалом, а у будівельній галузі він успішно конкурує зі склом. Але, вибираючи литий полікарбонат, потрібно ознайомитися з його технічними властивостями. 

Компанія «Сотекс Трейд» уже понад десять років – на ринку полікарбонату. Ми слідкуємо за якістю продукції, вона підтверджена відповідною сертифікацією. Ви зможете вибрати потрібні листи серед широкого асортименту – як онлайн, так і безпосередньо в магазині у Львові. 

Монтаж полікарбонату

Наші спеціалісти здійснюють монтаж монолітного полікарбонату, враховуючи всі нюанси. Вони зможуть накрити полікарбонатом різні конструкції – покласти готові листи на споруди, зведені “Сотекс Трейд”. 

Наша команда встановлює теплиці, збираючи їхній каркас, а також покриває його полікарбонатними листами. Також ви можете замовити фундамент із бетону чи дерева, на який буде монтуватися каркас. За необхідності ми додатково встановимо елементи для теплиці, наприклад, перегородки чи вікна. 

Довірте нам свій об’єкт, щоб отримати якісну полікарбонатну конструкцію із дотриманням потрібних технічних характеристик (як у матеріалі, так і в монтажі). Спеціалісти “Сотекс Трейд” мають багаторічний досвід, тому роблять роботу якісно й у короткі терміни. Зателефонуйте нам для того, щоб дізнатися деталі та замовити послуги з монтажу.

Де зазвичай використовують полікарбонат?

  • Термопластик із високою оптичною чіткістю та захистом від ультрафіолетового випромінювання застосовується в авіаційній та автомобільній промисловості (для лобового скла та кабіни автомобілів). 
  • Завдяки своїй гнучкості та високій міцності формований полікарбонат слугує для створення конструкцій різних нестандартних форм: аркові елементи будинків, дахові вікна для дахів, фасади, навіси над входом, наприклад, дах для даху садів басейнів і альтанок, сходи, спортивне спорядження для хокею, баскетбольні щити тощо.
  • Використання термопластичних дощок в аграрному секторі витісняє традиційні матеріали – скло та плівку. Прозорість, міцність, гнучкість, легкість і довговічність дозволили застосовувати монолітний полікарбонат різних розмірів у теплиці.
  • Монолітний полікарбонат із прозорою поверхнею – чудовий варіант для монтажу офісних перегородок. Для його використання в огороджених приміщеннях можна вибрати вироби потрібного кольору та фактури.

Замовте полікарбонат у компанії «Сотекс Трейд» гуртом або в роздріб за доступними цінами. Наші фахівці залюбки проконсультують вас і допоможуть підібрати листи, які відповідатимуть вашим потребам і побажанням.

Що варто знати про структуру та розміри полікарбонату?

Зовні полімерна структура монолітного полікарбонату схожа на скло, але її механічні властивості та еластичність значно перевершують його. Стрічковий монолітний полікарбонат створюється на спеціальному обладнанні, розрізається до стандартного розміру, упаковується та надсилається споживачеві. Зазвичай листи виготовляються товщиною від 2 до 12 мм, шириною 2050 мм і основною довжиною 3050 мм (можлива довжина до 12 метрів).

Монолітний полікарбонат товщиною 8 мм використовується для дахів і паркінгів, а листи товщиною 4 мм – для покриття теплиць і парників. Полімер випускається в різних кольорах: достатньо додати барвник під час виготовлення. Також полікарбонат може бути фактурним.

Компанія «Сотекс Трейд» пропонує якісний монолітний полікарбонат у Львові. Виберіть бажаний варіант онлайн: вся інформація про продукцію доступна на сайті. Якщо у вас виникнуть питання – будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Варто купити монолітний полікарбонат, адже такі листи – травмобезпечні. Ми маємо для вас вигідні пропозиції. Якщо спробувати знищити матеріал під сильним механічним навантаженням, він не розсиплеться на фрагменти, як скло. На полікарбонатній конструкції лише залишаться тріщини. Перегляньте каталог на сайті «Сотекс Трейд», щоб вибрати найбільш відповідний варіант для своєї конструкції.