Showing 1–12 of 50 results

Полікарбонат у Львові

Твердий полікарбонат дуже стійкий до різних механічних пошкоджень й надзвичайно міцний. Також його можна легко обробляти – створювати бажану форму, згинати й різати. Серед характеристик таких листів – прозорість і високі показники світлопропускання. Завдяки всьому цьому твердий полікарбонат часто застосовують як безпечну та міцну альтернативу склу.
Можна використовувати тверді листи у різних будівничих і промислових галузях. Також вони популярні серед сучасних архітекторів: полікарбонат є в елементах інфраструктури міста, масивних господарських конструкцій, житлових будинках, оранжереях і зимових садах.

Замовлення полікарбонату у Львові

Трубчасті полікарбонатні панелі характеризуються високою стійкістю до атмосферних факторів і впливів, а також наявністю захисного шару проти УФ. Дуже хороші параметри теплоізоляції, чудова пропускна здатність світла й мала вага роблять цей матеріал конкурентоспроможним зі склом. Трубчастий полікарбонат випускається в різних варіантах виробів, що дозволяє підібрати оптимальні матеріали до вимог кожного проекту. 

Компанія «Сотекс Трейд» має широкий асортимент різного полікарбонату. У будь-якому випадку він характеризується високою пропускною здатністю світла. Його мала вага та легкість формування холодної чи гарячої форми означають, що вироби, виготовлені зі стільникового полікарбонату, широко використовуються при створенні дахів, навісів і подібних конструкцій.

Працівники компанії “Сотекс Трейд” професійно встановлять полікарбонат на ваш об’єкт. Зателефонуйте нам, щоб замовити потрібні матеріали й послуги з монтажу за вигідними цінами.

Монтаж і доставка полікарбонату

Незалежно від того, ви власник будинку, торговець, майстер, покрівельник або будівельник, пропонуємо вам якісні листи полікарбонату. Ми можемо швидко та дбайливо доставити їх до вашого будинку чи будівельного майданчика.

«Сотекс Трейд» пишається своєю службою доставки, використовуючи власний транспорт та авторитетних кур’єрів. Мета компанії – забезпечити отримання продукції у відмінному стані та доставку у зручний для вас час.

Допоки буде зводитися споруда з полікарбонату, ви можете вільно займатися своїми справами. Адже ми здійснюємо професійний монтаж листів, щоб ви могли отримати свій об’єкт «під ключ». Конструкція буде створена згідно з усіма технічними характеристиками. Незалежно від того, це буде теплиця чи інша споруда, ми якісно здійснимо монтаж у визначені терміни.

Досвідчені спеціалісти здійснять заміри, виконають потрібні роботи з установки, які передбачені договором. Зокрема, створять фундамент (дерев’яний або бетонний), на якому й відбудеться монтаж каркаса. Після завершення монтажних робіт ми беремо на себе збір будівельного сміття, щоб тримати ваш будівельний майданчик у чистоті. 

Наша дружня команда з обслуговування клієнтів рада надати конкретну подальшу допомогу для вашого проекту. Зокрема, здійснити доставку та монтаж полікарбонату. Будь ласка, повідомте, чи ми можемо допомогти вам будь-яким чином. Зверніться до нас онлайн або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті.

Переваги листів із полікарбонату

Вони майже повністю байдужі до шкідливих погодних умов, таких як екстремальні температури. Листи з полікарбонату залишаються стабільними при тривалій експлуатації в інтервалі температур від -40 °C до + 120 °C. Також вони виявляють високу стійкість до механічних пошкоджень і є вогнестійкими. Зверніться до «Сотекс Трейд», щоб отримати якісні матеріали та професійний монтаж.

Для зручності вибору можна виділити такі основні властивості:

 • хороші показники світлопропускання;
 • відмінні параметри теплоізоляції;
 • висока стійкість до ударів;
 • легкість у поєднанні з високою жорсткістю матеріалу;
 • можливе холодне згинання;
 • легка обробка та монтаж панелей.

Вибираючи листи полікарбонату, клієнти часто орієнтуються на ціну. Для багатьох конструкцій це більш вигідне рішення, якщо порівнювати його з класичним склінням. На полікарбонат у Львові ціни доволі доступні, якщо ви вирішите купувати його в компанії «Сотекс Трейд». Фахівці розкажуть про особливості продукції, яка вас зацікавить, а також допоможуть підібрати найбільш оптимальне рішення.

Застосування полікарбонатних листів:

 • плоскі й аркові світильники;
 • дахи, навіси, зупинки;
 • веранди, зимові сади, перголи;
 • оранжереї й садово-паркові споруди;
 • козирки над входом, тамбури;
 • підвісні стелі, перегородки;
 • заповнення воріт, дверей і балюстрад тощо.

Чому варто придбати полікарбонат у «Сотекс Трейд»?

В асортименті нашого інтернет-магазину полікарбонат має дуже різноманітні розміри, що допоможе вибрати правильні матеріали для ваших потреб. Це забезпечить вам найбільш зручні умови для проведення робіт. 

Ми пропонуємо технічну консультацію та професійну допомогу. Наша команда поділиться з вами нашим багаторічним досвідом роботи і підбере найкращі рішення. Запрошуємо детально ознайомитися з нашою пропозицією в онлайн-каталозі.

Часті Запитання

✓ Що таке полікарбонат?

Це термопластик, який часто використовується у будівництві. Завдяки йому створюють теплиці, оранжереї, козирки чи навіси, зимові сади та інші світлопрозорі споруди. Також полікарбонат популярний при створенні парканів і огорож.
Він має такі характеристики:

 • мала вага;
 • тривалий термін експлуатації;
 • високий ступінь міцності;
 • стійкий до температурних перепадів (від -40 °C до +120°C);
 • чудові теплоізоляційні властивості;
 • стійкий до граду й снігу, а також впливу хімікатів;
 • простий в обробці та установці;
 • захищає рослинність від негативного впливу УФ-променів, пропускаючи їхні корисні частинки.
 • Можна зустріти не лише прозорі, а й кольорові листи полікарбонату. Переважно їх застосовують для декору, надаючи конструкції цікавий вигляд і візуально змінюючи простір всередині.

✓ Які є види полікарбонату?

За структурою листовий полікарбонат буває:
1. Монолітним. Цей матеріал має рівні характеристики по всій своїй товщині. Якщо дивитися на зріз, то він матиме вигляд звичайного скла, водночас його міцність буде у 200 разів більша. Монолітний полікарбонат може гнутися до тих меж, які задасть виробник.
2. Стільниковим. Для такого матеріалу характерні «соти» на зрізі. Це 2 тонкі листи, а між ними вздовж встановлені дистанційні перегородки. Саме вони й створюють таку стільникову структуру, а також виступають ребрами жорсткості.
З обох видів матеріалу можна сформувати округлі поверхні (на противагу склу, із яким це зробити неможливо). Якщо ви захочете реалізувати сміливу ідею, обов’язково врахуйте, наскільки можуть вигинатися конкретні листи. Виробники завжди вказують це в технічних документах до полікарбонату.
.

✓ Як вибрати полікарбонатні листи?

Ми підготували для вас декілька порад:

 • При виборі передусім звертайте увагу на зовнішній вигляд матеріалу. Важливо, щоб його поверхня була рівною й не мала жодних дефектів – бульбашки чи подряпини свідчитимуть про неналежну якість.
 • Щоб підібрати полікарбонат, який підійде для вашої конструкції, зважайте на його ширину, товщину, дату виготовлення та інформацію про виробника. Це все зазначено на кожному листі.
 • Бажано, щоб полікарбонат мав захисну плівку, – це буде ознакою хорошої продукції. Уникайте листів, у яких пошкоджена упаковка.
 • Якщо продукція якісна, то вона матиме сертифікати відповідності та СЕС, а також звіт щодо пожежної безпеки.

✓ Як правильно монтувати полікарбонатні листи?

Коли мова про листи незначної товщини, то більшість майстрів встановлює їх на алюмінієві чи роз’ємні пластикові панелі. Якщо товщина матеріалу 8 мм і більше, то найкраще використовувати для монтажу саморізи.
1. При установці на саморізи важливо вибрати середню відстань між точками – вона повинна бути 25-30 см, але не більше.
2. Перш ніж закріпити листи до теплиці, частково зніміть із них захисну плівку: достатньо відклеїти її на 5-7 см від краю.
3. Потім укладіть матеріал захисним покриттям догори.
4. Зробіть отвори для термошайб, а потім встановіть їх туди.
5. Далі візьміть саморізи та вкрутіть їх через ці термошайби в каркас. Дуже важливо, щоб метизи були розташовані перпендикулярно листу. Переконайтеся, що вони щільно прилягають до матеріалу, та при цьому не деформують його.
Від того, наскільки якісним буде монтаж, залежить практичність конструкції та її довговічність. Тож найкраще довірити установку професіоналам, які мають потрібний досвід і навички – й гарантовано зроблять усе правильно.