9 кращих виробників полікарбонату

9 кращих виробників полікарбонату

Відомі виробники полікарбонату — це ліцензовані компанії з власним виробництвом, оснащеним провідним обладнанням. Фірмова продукція є сертифікованою, повністю відповідає чинним нормам і стандартам. В цьому рейтингу ми зібрали торгові марки, які представлені на ринку України. Також в переліку вказана ТМ Soton, офіційним ділером якої є наша компанія Сотекс Трейд.

Основними показниками, за якими ми обирали виробників та їх продукцію, є:

 • висока якість полікарбонату;
 • рівень світлопроникності не нижче 82-86%;
 • наявність асортименту полікарбонату за товщиною, розміром листів, кольором;
 • гарантійний термін служби не менше 10 років.

ТМ SOTON

Почнемо рейтинг виробників полікарбонату з ТМ SOTON, що представляє єдиного в Україні виробника цього матеріалу — відновлений завод “Тагол”. Сертифікована продукція виготовляється на італійській лінії Omipa, з сировини від кращих світових постачальників Trinseo (Calibre), Sabic (LEXAN), Covestro (Makrolon). Асортимент продукції SOTON достатньо широкий. Характеристики сотового та монолітного полікарбонату високоякісні:

 • покращені показники жорсткості;
 • можливість створювати різноманітні конструкції;
 • захист від ультрафіолету, погодних негараздів;
 • вигідна ціна (тому що ви отримуєте полікарбонат напряму від виробника в Україні);
 • надійні гарантії постійних поставок.

Купити полікарбонат від виробника ТМ SOTON можна на нашому сайті.

POLYGAL (Plazit-Polygal)

За думкою експертів виробники полікарбонату можуть рівнятись на цей бренд. Компанія заснована в Ізраїлі в 1973 році і на сьогодні тримається в ТОПі серед конкурентів. Фірмова продукція POLYGAL виготовляється на високотехнологічному виробництві, з застосуванням найкращої сировини, дотриманням всіх міжнародних стандартів.

У власній лабораторії компанія проводить дослідження та тестування полікарбонату Це дозволяє випускати на ринок виключно якісні вироби. Особливості полікарбонату POLYGAL:

 • наявність слою товщиною 50 мкм для захисту від УФ променів;
 • асортимент листів товщиною 3.2-20 мм;
 • гранічні параметри температурного режиму -40…+120С.

LEXAN

Під брендом LEXAN полікарбонат випускає компанія Sabic з Австрії. Полікарбонат цієї торгової марки пропонується двомf лінійками — Boprex та Oscar. Визначні характеристики, що мають стільникові листи LEXAN, наступні:

 • підвищена стійкість до UF променів. Компанія застосовує принципіально нову технологію інтеграції захисту від ультрафіолету — лакування Termoclear;
 • наявність поєднуючого профілю для легкості монтажу.

Brett Martin

Відомий ірландський бренд, який пропонує стільниковий полікарбонат з найбільшою товщиною (35-50 мм). Матеріал можна використовувати навіть для конструкцій з кількома поверхами. Для складних архітектурних форм в асортименті Brett Martin є листи з підвищеним радіусом згину. Цікава особливість — для виробництва застосовується самозатухаючий пластик, що не підтримує горіння.

КАРБО GLASS

Російська марка КАРБО GLASS випускає полікарбонат з показником пропускання світла 86%. Асортимент включає лінійку стільникових листів з діагональною перемичкою, що забезпечує підвищену стійкість до ударів, інших механічних пошкоджень. Термін служби, який вказує виробник, складає 20 років.

Novattro

Бренд Novattro належить компанії “Софт Пласт” (Росія). Родзинка фірмової продукції — стільниковий полікарбонат Actual з унікальним BIO шаром. При потраплянні на поверхню листів сонячного світла біо-шар активується та підвищує силу світлового потоку на 18%, що дуже вигідно для тепличного бізнесу. Додаткові переваги полікарбонату Novattro:

 • захист від утворення конденсату;
 • спеціальні замки для легкого скріплення панелей;
 • товщина листів 4-32 мм.

Bayer (ТМ Makrolon)

Німецька марка, яка є дуже популярною в Європі. Структура фірмового полікарбонату Bayer має підвищену міцність, найбільш вогнестійка — t плавлення складає 570С. Асортимент листів пропонується з товщиною 4-10 мм.

DAULUX (Polyu Italiana)

Італійська марка, що випускає стільникові та монолітні панелі високої якості. Матеріал не змінює властивостей під впливом температури +125С, тому його застосовують для теплиць і оранжерей, розташованих в районах з спекотним кліматом. Листи полікарбонату DAULUX мають покриття з УФ-поглоничами.

KRONOS

Бренд належить російському концерну. Основні характеристики продукції торгової марки KRONOS — це міцність, низька теплопровідність. Фірмовий асортимент включає серії полікарбонату “Стандарт”, “Соляріс” та “Premium”. На полікарбонатні листи “Premium” виробник надає гарантію 20 років.

Найкращі виробники полікарбонату в Україні

Стільниковий полікарбонат, а також монолітний, можна використовувати для облаштування різноманітних об’єктів. З таких матеріалів будують:

Щоб обрати продукцію від надійного виробника, ви можете скористатись наступною інформацію про найбільш популярні види полікарбонату в Україні і бренди.

Якість і попит полікарбонатних листів

В ций рейтинг виробників полікарбонату можна додати ще такі марки, як SELLEX (Поліальт), Ecovice, Berolux. Продукція наведених виробників повністю відповідає світовим стандартам, має асортимент листів стільникового полікарбонату з різною товщиною та кольором, високими показниками пропускання світла. Запропоновані виробники сотового полікарбонату надають гарантію на фірмову продукцію мінімум на 10 років експлуатації.

Але якщо вас цікавить не тільки висока якість та асортимент, але й найбільш вигідна ціна полікарбонату, рекомендуємо звернути увагу на продукцію ТМ SOTON, ділером якої є наша компанія Сотекс Трейд. Купуючи полікарбонат SOTON, ви отримуєте європейську якість, не переплачуючи за ім’я бренда, не вкладаючи свої гроші в транспортування полікарбонату до України.

Цей запис був опублікований в Новини. і позначено тегами permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *